Niedziela, 18 listopada 2012, 13:00

Syn Chajzera ZAWIESZONY ZA parodię TVN!

prawda
fałsz
Syn Chajzera ZAWIESZONY ZA parodię TVN!
foto: DDTVN
"Alleluja, zapisze sobie ten dzień w kalendarzu. Telewizja TVN wyemitowała coś prawdziwego i niezmanipulowanego. Kto wie, może następna będzie wyborcza." Takie komentarze pojawiają się w Internecie pod prześmiewczym materiałem Filipa Chajzera.

We wtorek w programie Dzień dobry TVN wyemitowano nietypowy news na temat gazu nakręcony przez Filipa Chajzera. Dziennikarz sparodiował w nim płytki sposób, w jaki telewizja serwuje widzom wiadomości. Prześmiewczy materiał w krzywym zwierciadle pokazywał wszystko - od montażu, poprzez sposób mówienia reporterów, po absurdalne sondy uliczne.

Dziennikarz chciał pokazać widzom, jak przestarzałym i niedzisiejszym medium stała się telewizja. Niestety szefowie stacji TVN inaczej to odebrali. Materiał, który miał być sarkastycznym ukazaniem pracy telewizji, może stać się podstawą DO ZWOLNIENIA DZIENNIKARZA.

Na razie Chajzer otrzymał... oficjalną reprymendę! Nie wiadomo jednak, czy na tym się skończy. Wirtualne Media podają, że najprawdopodobniej dziennikarz został nawet zawieszony...

Dziennikarz przyznał, że liczy na "poczucie ironii i dystans do siebie koleżanek i kolegów dziennikarzy".

A tak zupełnie serio zrobiłem to, żeby rozbawić ludzi - powiedział Chajzer w rozmowie z portalem natemat.pl

Materiał został usunięty z kanału YouTube, ale możecie obejrzeć go TUTAJ

Komentarze