Poniedziałek, 8 października 2012, 13:39

Christina Aguilera ALKOHOLICZKĄ!?

prawda
fałsz
Christina Aguilera ALKOHOLICZKĄ!?
foto: gossip-celebs.com
Temat wagi Christiny Aguilery nie schodzi z okładek amerykańskich magazynów. Piosenkarka nie raz publicznie oświadczała, że nie przeszkadza jej to, jak wygląda i że lubi swoje kobiece krągłości. Teraz wychodzi na jaw, że jej nadwaga związana jest z UZALEŻNIENIEM OD ALKOHOLU!

Christina Aguilera ma problemy z alkoholem. Piosenkarka nie potrafi przestać pić. Nawet, gdy jest już w żałosnym stanie nic nie powstrzyma jej od wypicia kolejnego kieliszka wina, czy szampana. Podobno Aguilera nie wyobraża sobie wieczora spędzonego bez kieliszka w ręku!

Wpływu na jej uzależnienie nie mają nawet najbliżsi. Jej partner Matt Rutler nie raz prosił ją by nieco przystopowała z piciem, szczególnie wtedy, gdy są w miejscu publicznym. Jednak Christina stwierdziła, że nikt nie będzie jej mówić, co ma robić.

Ostatnio doszło nawet do tego, że paparazzi przyłapali piosenkarkę mocno wstawioną, gdy wychodziła z eleganckiej restauracji ze swoim facetem. Informatorzy zagranicznych tabloidów twierdzą, że Christina żyje tylko na makaronach i szampanie, właśnie dlatego przytyła kilkanaście kilogramów.

Sama gwiazda twierdzi, że nadal jest zdrowa i nie musi ćwiczyć. Jednak jej znajomi mają inne zdanie na ten temat:

- Ryzykuje zdrowie, karierę i jej związek. Straci fanów, jeśli nie weźmie się za siebie - mówią w tabloidach.

A Wy, jak sądzicie, czy piosenkarka rzeczywiście powinna zacząć się odchudzać i co ważniejsze zapisać się na terapię do AA?

Komentarze

Gość 11 października 2012 20:03
ale jaja