Piątek, 21 września 2012, 12:56

Kochanek Kristen o ich ROMANSIE

prawda
fałsz
Kochanek Kristen o ich ROMANSIE
foto: usmagazine.com
Romans Kristen Stewart z reżyserem "Królewny Śnieżki i Łowcy" był chyba jednym z największych skandali w Hollywood w tym roku. Teraz, gdy Robert Pattinson postanowił wybaczyć niewiernej dziewczynie, Sanders na nowo wywołuje burzę.

Rupert Sanders postanowił przerwać swoje milczenie w sprawie romansu z Kristen i udzielił wywiadu, szeroko komentując wszystkie jej zalety. Z rozmowy twórcy Łowcy i Królewny Śnieżki z magazynem Vogue wynika, że Kristen podobała mu się od pierwszego wejrzenia.

- Kristen to seksowna, piękna chłopczyca. Jej uroda jest bardzo oryginalna. Kiedy ją poznałem, najbardziej zaskoczył mnie jej charakter. Jest przeciwieństwem Belli, którą gra. Ma mocny charakter i jest bardzo dojrzała. Do Królewny Śnieżki szukałem młodej, porywającej buntowniczki, a ona jest wspaniałym uosobieniem wszystkich tych cech - wychwala swoją kochankę Sanders.

Jak widać, reżyser bardzo swobodnie wypowiada się o dziewczynie Roberta Pattinsona, z którą miał romans. Ciekawe, co na to jego żona Liberty Ross?

foto: usmagazine.com


foto: usmagazine.com


foto: usmagazine.com


foto: usmagazine.com

Komentarze