Poniedziałek, 3 września 2012, 12:09

Siwiec i Wojewódzki PRZYTULENI! Co ich łączy?!

prawda
fałsz
Siwiec i Wojewódzki PRZYTULENI! Co ich łączy?!
foto: facebook.com
Natalia Siwiec i Kuba Wojewódzki należą do tej kategorii celebrytów, którzy lubią szokować opinię publiczną. Skandaliczne zachowanie, kontrowersyjne wypowiedzi i wyznania to ich codzienność. Nic dziwnego, że ta para całkiem nieźle się dogaduje! Paparazzi przyłapali ich na PRZYTULANIU SIĘ!

Natalia Siwiec mimo że ma męża, nie stroni od innych mężczyzn. Celebrytkę często można zobaczyć w ich towarzystwie na oficjalnych imprezach, premierach i różnego rodzaju koncertach. Jak widać popularność, jaką zdobyła na trybunach Euro 2012 procentuje. Najpierw sesje fotograficzne, potem wywiady, a teraz znajomości z "wielkimi gwiazdami" polskiego show biznesu.

Jak się okazuje Natalia wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. O co takiego prowadzący może zapytać modelkę? Cóż, dowiemy się dopiero w trakcie emisji show. Wszystko wskazuje jednak na to, że para doskonale się bawiła podczas kręcenia zdjęć. Przytulali się i pozowali do zdjęć, a Natalia nie omieszkała podzielić się nimi na Facebooku Może znaleźli wspólny język?

Komentarze