Czwartek, 8 grudnia 2011, 02:15

Rozbeczana Ania NIE wygrała Top Model! (ZDJĘCIA!!!)

prawda
fałsz
Rozbeczana Ania NIE wygrała Top Model! (ZDJĘCIA!!!)
foto: mwmedia.pl
Wielki finał programu „Top Model” poprowadziła dla nas Joanna Krupa wraz z Oliverem Janiakiem. Środowy wieczór w TVN dostarczył swym widzom wielu emocji. Większość twierdzi, że zasłużenie wygrała faworytka.

W finałowym odcinku wszystkie trzy finalistki starały się jak najlepiej zaprezentować głosującym na nie widzom umiejętności. To w ich rękach leżał dalszy los dziewczyn.

Na pierwszy ogień zaserwowano nam relację z Kenii, gdzie finalistki pozowały do zdjęcia, które jako nagroda pojawi się na okładce „Glamour” już 22 grudnia. Dziewczyny pozowały
w egzotycznym klimacie w towarzystwie Masajów. Najgorzej wypadła Michalina, która nie wytrzymała presji i parnego powietrza, przerywając sesję. Ostatecznie przeprosiła i wróciła przed obiektyw.

Kolejnym zadaniem, podczas którego mogliśmy ocenić, która z przyszłych modelek zasługuje na nasz głos, był występ w reklamie telewizyjnej pasty do zębów. Każda z uczestniczek nagrała spot ze swoim udziałem. Ponieważ to pierwsza styczność dziewczyn z reklamą, owoc ich pracy był dość komiczny, jednak sędziowie nie skrytykowali ich otwarcie.

Następnie obejrzeliśmy kilka pokazów na żywo, podczas których dziewczyny zmagały się z nieubłaganą presją czasu.
Jeden z pokazów był jednocześnie gościnnym występem Michała Szpaka. Finalista „X Factor”, śpiewając, odprowadzał pod rękę dziewczyny na wybiegu.

Efektowną koncepcją był pokaz z płonącymi rękawicami, jakie dziewczyny musiały założyć na wybieg. Każda z nich zachowała jednak zimną krew i bezbłędnie zaliczyła zadanie.

Po pierwszej części programu nadszedł czas na wybranie dwóch ścisłych finalistek. Głosami widzów, pierwsza przeszła Olga. Druga werdykt – również pozytywny- usłyszała Ania.
Odpadła zatem Michalina, która długo jeszcze nie mogła przez płacz wykrztusić z siebie słowa.

Joanna Krupa długo kazała nam czekać, zanim wreszcie zobaczyliśmy na ekranie twarz zwyciężczyni.

Nową polską Top Model została OLGA.

Wcześniej pojawiało się wiele spekulacji na temat jej nagłego chudnięcia i faworyzowania przez Krupę.
Jednak pogłoski te nie zaszkodziły młodej i uzdolnionej modelce.

Olga natychmiast na antenie podpisała kontrakt z marką Max Factor i otrzymała umowę z agencją modelek Next. Tuż przed świętami będziemy mogli kupić numer „Glamour” z jej fotografią na rozkładówce.

Czy właśnie ta dziewczyna była Waszym nr 1 tej edycji? Uważasz, że ma szansę zabłysnąć w modelingu?

Anna

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Ania 11 grudnia 2011 09:38
Miałam wygrać! - moze wyszło na jaw, że byłam za cwana...
Styliszyk 11 grudnia 2011 09:36
Ania jest borning. Ona jest głupiaa.! Olga jest fantastic!
Dobrze że wygrała Top Model. I love Olga.
Gość 10 grudnia 2011 23:43
nie wiem czemu sie tak uwzieliście na Anie ona jest super i naprawde sie postarała z Olgą miały równe szanse.I co do was spróbucie wytrzymać ten stres i pozowanie napewno nie dałybyście rady! Zazdroscicie Ani że zaszła tak daleko i jest świetna
Gość 10 grudnia 2011 21:15
Ja kochałam Oliwię, drugie miejsce Victoria po ich odejściu moją faworytką była Olga. Anka mnie wkurzała, nudna jest i beznadziejna
Gość 10 grudnia 2011 15:52
I dobrze że wygrała Olga a nie Anka która oszukiwała
Gość 10 grudnia 2011 15:22
Olga! Zasługuje na Wygraną :) Bardzo się cieszę, że wygrała!
Gość 10 grudnia 2011 14:59
Gość - Nawet jeżeli nie obchodzi to i tak Olga miała wszystko ułatwione w życiu. Jak dla mnie to nie powinna wygrać no ale cóż.. ; / Ania się bardzo zmieniła - schudła chyba ze 30 kg (z 85 na 5o ileś na pewno) a Michalina przeszła wielką metamorfozę, nawet jeżeli wiele osób by się tego nie podjęło. One obydwie podjęły się wyzwania i doszły do swojego celu i tak bardzo się starały i co ? Nic z tego nie miały.. A Olga, miała wszystko o czym tylko chciała.. Nie musiała tak się zmieniać i wgl. Wszystko już miała. Trochę to nie fair.. ; /
Gość 10 grudnia 2011 09:28
Jejku , a jakie ma znacznenie to co one przeszły w przeszłości? Tu nie wybieramy "top historii" tylko top modelkę, ludzie!
Nikogo nie obchodzi że Michalena była chłopem a Anka była biedna. wrrrrrrrrrr.
Gość 10 grudnia 2011 02:11
ładniutka to jest , szkoda że taka chudzina i płaska heh...
Miranda 9 grudnia 2011 22:19
Olga jest ładna ale ma taką dziecięcą niewinną twarzyczkę, wątpię w to, że z taką urodą zawojuje wybieg... Lepiej nadawałaby się do tego Ania, może miałaby jakieś szanse w modelingu w końcu była moją faworytką, ale kto wie może i temu uroczemu dzieciątku się uda? Jak dla mnie Olga była jedną z najpiękniejszych dziewcząt w tej edycji, gratulacje!
Gość 9 grudnia 2011 22:17
koń
Gość 9 grudnia 2011 19:51
Powinna wygrać Anka. Olga jest zarozumiała, mam OHYDNY uśmiech (co zaprezentowała w reklamie) i ma dziecięcą twarz. Poza tym Michalina i Anka wiele przeszły wżyciu, a Olga tak naprawdę siedziała na dupie i miała wszystko co chciała. Ania zmieniła się i to bardzo. TO ANKA zasługiwała na to, nie Olga.
Gość 9 grudnia 2011 19:35
noi ja się ciesze że olga wygrała, bo była najładniejsza z finalistek..
a takie komentarze.. ' Ale brzydula' to zostaw dla siebie, bo napewno nie jesteś ładniejsza/szy od niej ....
Gość 9 grudnia 2011 18:52
Jak dla mnie to ostatecznie powinna Ania wygrać, ponieważ we Francji mocno pokazała na co ją stać i jak bardzo jej zależało na tym, aby zostać modelką, to była jej niezwykła metamorfoza. Moją faworytką była Michalina, ale wiedziałam, że nie wygra, szkoda. . . Olga moim zdaniem niczym szczególnym się nie wyróżnia, ginie w tłumie, nie mam pojęcia dlaczego ona wygrała, ale tak to już jest.
Gość 9 grudnia 2011 12:28
zaraz i ja się popłaczę
Ania 9 grudnia 2011 12:08
Ja tam się nie dziwie, że nie wygrała :)
Gość 9 grudnia 2011 12:03
Ale brzydula
Gość 8 grudnia 2011 19:19
Ja również..;/
Gość 8 grudnia 2011 14:19
Nie, nie uważam. : )