Piątek, 2 grudnia 2011, 14:42

GORĄCY NEWS: Nergal ma ROMANS z Wodzianką!

prawda
fałsz
GORĄCY NEWS: Nergal ma ROMANS z Wodzianką!
foto: mwmedia.pl
O tym, że Nergal jest prowokatorem wie każdy. Jego koncerty od zawsze były bardzo kontrowersyjne. Ostatnio wokalista ma coraz więcej wrogów w środowiskach katolickich, które nie chciały go w jury programu "The Voice Of Polnad" w Telewizji Polskiej. Teraz Nergal daje polskiemu show biznesowi kolejny powód do plotek.

Juror pojawił się ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego. Wypowiadał się na temat swojego stosunku do Kościoła. Lider zespołu Behemoth nie tylko uciął sobie pogawędkę z równie kontrowersyjnym jak on sam, Kubą Wojewódzkim ale również uległ urokowi Dominiki Wodzianki.

Nergal na wizji namiętnie pocałował w usta asystentkę Kuby. Najwidoczniej musiało mu się spodobać, bo wokalista nie tylko polubił filmik z pocałunkiem zamieszczony na Facebooku Wojewódzkiego, ale również wrzucił go na swój profil.

Czy będzie chleb z tej mąki nie wiadomo. Jak donosi "Fakt" podobno pocałunek nie był przypadkowy. Tabloid twierdzi również, że Nergal i Wodzianka poznali się na jego koncercie i spotykają się już od miesiąca!

Czyżby Nergal chciał utrzeć nosa Dodzie lansującej się ze swoją "prawdziwą miłością"? Piszcie co myślicie o jego rzekomym związku z Wodzianką. Dziewczyna nadaje się na czołową satanistkę kraju?

foto: TVN


foto: TVN

Komentarze

Gość 3 grudnia 2011 21:20
romans jak w mordę strzelił, jesteście żałośni...
Gość 2 grudnia 2011 22:33
Pocałował ją...to straszne...moje życie nigdy nie będzie takie jak 2 minuty temu...