Niedziela, 24 czerwca 2012, 10:00

Najseksowniejsze ciacho Euro 2012?

prawda
fałsz
Najseksowniejsze ciacho Euro 2012?
foto: facebook.com
Do kogo wzdychają miliony kobiet na całym świecie? Właśnie do niego! Cristiano Ronaldo jest uważany za najseksowniejszego piłkarza. I wcale nas nie dziwi, że co druga portugalska nastolatka trzyma jego zdjęcie pod poduszką. Boski, wysportowany, bogaty, popularny i nieziemsko przystojny, tak właśnie przedstawia się, uważany za ideał mężczyzny, portugalski sportowiec.

Tak naprawdę nazywa się Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, pochodzi z Portugalii i jest zawodnikiem Realu Madryt. Zazwyczaj obejmuje pozycje napastnika, ale w przeszłości był również doskonałym skrzydłowym. Karierę z piłką nożną zaczął bardzo wcześnie, w wieku 8 lat został członkiem klubu CF Andorinha. Na swoim koncie ma również wiele nagród, między innymi: Premier League 2008, Złoty But 2008 oraz Złotą Piłkę 2008.

Czy boski Ronaldo zasługuje na tytuł najseksowniejszego piłkarza Euro 2012? Na pewno zasługuje na miano piłkarza z idealną fryzurą. A czy jest seksownym ciachem? Oceńcie sami!

Jak sądzicie, Ronaldo to przystojniak czy laluś?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 3 sierpnia 2013 00:40
On jest po prostu facetem w moim typie, wysportowany, przystojny, zadbany, a cała reszta nieważna.
Gdyby nie pojawił się mój mąż, startowałabym do CR7.
Gość 3 sierpnia 2013 00:34
Mam 39 lat, mój mąż jest najlepszym i najprzystojniejszym facetem, wiem, że nie tylko dla mnie. Kiedyś mu powiedziałam, że mogłabym się pokusić na zdradę, ale tylko z jednym facetem na świecie - Cristiano. Po pierwsze CR7 jest bardzo podobny do mojego męża pod względem męskości- nie chodzi o f...,lecz o dbałość o wygląd. Zauważyłam go dawno temu- na jego pierwszych mistrzostwach świata, był bardzo niepozorny, bardzo młody w stosunku do reszty,ale najprzystojniejszy z wszystkich piłkarzy biorących udział w MŚ. Robiłam wtedy zakłady z koleżankami, który jest najprzystojniejszy.
Gość 25 czerwca 2012 23:24
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 25 czerwca 2012 14:44
Wolę naszego Lewandowskiego
DajMiCośZSiebie 25 czerwca 2012 08:14
Jest seksowny , przystojny ale też trochę jak laluś ; D
kate 25 czerwca 2012 06:03
wg mnie niestety Laluś :) Ale, można popatrzeć oczywiście i na lalusia :D:D:D
Gość 24 czerwca 2012 15:48
jak dla mnie to sa przystojniejsi pilkarze np. chlopak Shakiry