Sobota, 3 grudnia 2011, 17:32

Damięcki nie chce Miko!

prawda
fałsz
Damięcki nie chce Miko!
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
W mediach niejednokrotnie pojawiały się spekulacje na temat domniemanego związku Izy Miko i Mateusza Damięckiego. Para ta zna się już od dziecka, łączy ich ze sobą bardzo wiele – zamiłowanie do tańca, aktorstwa, wspólna praca…

Niedawno pojawiła się informacja, jakoby Mateusz wybrał się do Stanów Zjednoczonych szukając pocieszenia u przebywającej tam koleżanki. Mieli się tam spotkać i spędzić w swoim towarzystwie sporo czasu. Jednakże jeden z poczytnych magazynów plotkarskich podjął własne śledztwo, by oszacować prawdziwość owych pogłosek. I co wyszło na jaw...?

Że wspomniana dwójka wcale się nie zobaczyła!

Damięcki odwiedził USA w celach zawodowych, a nie prywatnych! W tym czasie odbywał się Jewish Festival, na którym wyświetlono film „Remembrance” – to właśnie w jego sprawie Mateusz zagościł w Stanach. Nawet nie pomyślał o Miko!

Zapewne plotka ta na rękę była samotnej, 30-letniej Izie. Nie da się ukryć jej westchnień w stosunku do przystojnego aktora. Jednak jego odporność na zaloty Miko, bądź najzwyczajniejszy brak zainteresowania blondynką, skutecznie eliminuje wszelakie szanse na realne związanie się starych przyjaciół.

Niedawny rozwód z żoną Mateusza nie wpłynął w żaden sposób na stosunek do Izy. Coraz częściej zaś słyszy się, że była pani Damięcka – Patrycja Krogulska – widywana jest już u boku innego mężczyzny...

Myślisz, że Miko i Damięcki pasowaliby do siebie?

Anna

Komentarze