Czwartek, 1 grudnia 2011, 12:49

Włodarczyk znów do wzięcia!

prawda
fałsz
Włodarczyk znów do wzięcia!
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
Polski show biznes jest zabójcą wielu związków. Nawet tych najdłuższych. Jego ostatnią ofiarą jest Agnieszka Włodarczyk i jej partner Jakub Sićko. Para rozstała się po 9 latach.

Agnieszka ze swoim managerem była związana z przerwami przez 9 lat. Zakochani rozstawali się, po czym schodzili. Jednak teraz oboje potwierdzili, że to definitywny koniec. Powód rozstania jest dość prozaiczny, uczucie, które łączyły tych dwoje po prostu wypaliło się. Agnieszka i Jakub zgodnie twierdzą, że zaszkodziła im wspólna praca i nadmiar zajęć.

Również znajomi z otoczenia pary zauważyli, że w tym związku nie dzieje się dobrze. Ostatnie 2 lata Agnieszka i Kuba spędzili niemal osobno. On w Warszawie, ona we Wrocławiu. Kwestią czasu było tylko to, kiedy się rozejdą.

Para zakończyła również współpracę na gruncie zawodowym. Od grudnia 2011 roku wszelkimi sprawami Agnieszki będzie kierował Dariusz Krupa.

Mimo że aktorka wielokrotnie podkreślała, że Kuba jest mężczyzną jej życia, że chciałaby z nim założyć rodzinę oraz mimo tego, że para mieszkała razem, nie udało się uratować związku.

Czy Agnieszka znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny?

Komentarze

Maryadib 19 sierpnia 2017 03:25
http://salexrumer.site/

Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to - potem działa!
Powodzenia ;)


http://xrumersale.site/
XRumer201708yy