Piątek, 9 marca 2012, 09:56

SZOK!! 106 złotych emerytury! JAK ZA TO ŻYĆ?!

prawda
fałsz
SZOK!! 106 złotych emerytury! JAK ZA TO ŻYĆ?!
foto: mwmedia.pl
Krystyna Mazurówna, jurorka nowego programu tanecznego emitowanego w stacji Polsat, publicznie przyznała ile wynosi jej emerytura.

Tancerka w rozmowie z portalem dziennik.pl przyznała, że otrzymuje polską emeryturę.

- 106 zł miesięcznie... Ale to absurdalne, że w wieku 50 lat kobiety przechodzą w Polsce na emeryturę. Co to jest? To pół życia! Żeby mnie ktoś kazał przestać pracować, to bym się zapłakała. Dlaczego mam przestać pracować? Ja się buntuję! - wyznała jurorka "Tylko taniec".

Jak żyć za tak małe pieniądze? Nie da się! Pani Krystyna utrzymuje się więc z wynajmowania mieszkań. Ma ich już 16, w różnych miastach na świecie. Przyznała, że 17 chce kupić w Warszawie, bo nie lubi korzystać z hoteli.

- Inwestowanie w mieszkania wynika z mojej obsesji. Zawsze mieszkałam z siostrą i marzyłam o swoim pokoju. Tego się nie zapomina - przyznaje tancerka.

Jakie są jej mieszkania? Takie jak ona - dziwne. Na 7. piętrze bez windy, w podwórku, ze strychem.

- Urządzam je, remontuję. To tak samo twórcze, jak robienie układu choreograficznego - dodaje Pani Krystyna.

Jak widać można mieć pomysł na życie nawet przy tak niskiej emeryturze. tylko pogratulować!

Komentarze

Gość 12 marca 2012 16:28
ja mam to w dupie czy w widzicie ja ona sie ubiera jak ona sie maluje ludzie co jej wspóczuja maja nie równo w glowie zal . pl
Gość 12 marca 2012 16:13
jak ma na te pofarbowane kudly to niech sie nie dziwi ze jej na zycie nie starczy
Gość 11 marca 2012 03:19
Można pierd.... takie bzdury jak się całe życie z d... siedziało - ciekawe czy byłaby taka radosna gdyby przyszło jej żyć tylko z emerytury a nie z tych mieszkań - wkurw... mnie ludzie którzy sra..ą kasą a wypowiadają się o wieku emerytalnym. Kogo świrusko obchodzi twoje zdanie - Masz 100 zł ciesz się - moje pokolenie emerytury nie zobaczy bo nie dożyje
Gość 11 marca 2012 01:10
a kogo to obchodzi?!
Gość 10 marca 2012 22:22
fascynujące jak diabli...