Wtorek, 8 listopada 2011, 13:59

Świeciła TYŁKIEM na pokazie! (ZOBACZ ZDJĘCIA)

prawda
fałsz
Świeciła TYŁKIEM na pokazie! (ZOBACZ ZDJĘCIA)
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Nie wiadomo dlaczego wśród polskich celebrytek panuje dziwne przekonanie, że najlepszym sposobem na autopromocję jest pokazywanie tyłka i majtek. Przodowniczką w tej dziedzinie jest oczywiście Doda. Pojawiają się jednak naśladowczynie, które podążają ścieżką wyznaczoną przez Królową Popu.

Wygląda na to, że polskie celebrytki chcą być postrzegane jako osoby awangardowe i ekstrawaganckie. Bo tylko w taki sposób można wytłumaczyć ich zamiłowanie do pokazywania piersi, pośladków, czy przeróżnych części bielizny. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnej Dody. Ale teraz coraz więcej gwiazd naśladuje jej styl.

Na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia mieliśmy okazję zobaczyć, które gwiazdy lubią prześwitujące ciuszki. Oprócz Mariny i Halinki Młynkowej, oko można było zawiesić na Ramonie Rey. Piosenkarka pojawiła się w obcisłym, szarym body osłoniętym jedynie tiulową tuniką.

Wszyscy goście mieli okazję dokładnie przyjrzeć się pośladkom wokalistki. A wy jak uważacie, czy strój Ramony zasługuje na miano "szokującego". Czy już dawno takie kreacje przestały wywierać na nas jakiekolwiek wrażenie?

foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 16 grudnia 2011 18:13
fuuuj ale brzydka
Gość 14 listopada 2011 00:43
DLACZEGO NIE-MA COS W SOBIE...
Gość 12 listopada 2011 21:09
noooo, ale swieci tylkiem...
Gość 12 listopada 2011 19:16
łał
Gość 12 listopada 2011 03:40
Są dwa zdjęcia a na żadnym tylu nie widać... Więc jedyny tyłek to ten w tytule.