Środa, 26 października 2011, 13:23

"Papież" ma nową dziewczynę

prawda
fałsz
"Papież" ma nową dziewczynę
foto: mwmedia.pl
Piotr Adamczyk pojawił się na tegorocznej gali rozdania Feliksów w towarzystwie pięknej blondynki. Nikt nie wie, kim jest tajemnicza towarzyszka odtwórcy roli Papieża. Poznaj jej tożsamość!

Na gali Adamczyk przedstawiał swoją nową dziewczynę dziennikarzom jako Kate Rozz, francuską aktorkę. Jednak jak donosi "Fakt" towarzyszka Adamczyka nie jest Francuzką, lecz Polką. Naprawdę nazywa się Katarzyna Gwizdała i pochodzi z Białegostoku.

Kasia studiowała aktorstwo w szkole Lee Strasberga w Nowym Yorku, teraz na stałe mieszka w Paryżu, gdzie próbuje podbić szklane ekrany. Dziewczyna Adamczyka dużo podróżuje i w wielkim świecie używa nazwiska Rozz.

Na rozdaniu Feliksów Kasia zaskoczyła wszystkich przepiękną, czarną suknią, delikatnym, naturalnym makijażem i urokiem osobistym. I choć Adamczyk Feliksa nie dostał, na pewno smak porażki wynagrodziła mu obecność tak pięknej kobiety przy boku.

Jak sądzicie, czy Katarzynie uda się usidlić Piotra? W końcu jego związek z księżniczką Czartoryską rozpadł się, bo aktor nie był gotowy na małżeństwo. Może towarzyszka rodem z Paryża będzie tą jedyną?

foto: mwmedia.pl

Komentarze