Piątek, 21 października 2011, 14:11

"Będę pokazywała dupę, cycki i....."

prawda
fałsz
"Będę pokazywała dupę, cycki i....."
foto: www.ckm.pl
Mimo że, pierwsza edycja „Top Model” już dawno przebrzmiała w mediach, a o dziewczynach, które doszły do finału ani widu ani słychu, to jednej z uczestniczek wciąż udaje się skupić na sobie zainteresowanie mediów. Czym? Cyckami.

Zula Walkowiak, jedna z bardziej buntowniczo nastawionych do całego świata dziewczyn, która w programie „poszła na całość” i gdzie tylko mogła pokazywała piersi, nie przestaje robić wokół siebie szumu.

Ostatnio, na swoim profilu na Facebooku, pochwaliła się, że weźmie udział w nowej sesji. Oczywiście rozbieranej.

Już niedługo kolejna okładka :) tym razem mega lepsza sesja będzie

Przypomnijmy, że Zula wzięła już udział w rozbieranej sesji dla męskiego magazynu CKM. Również na jej profilu znajdziemy sporo kuszących i seksownych zdjęć. Jednak, jak przyznaje sama niedoszła modelka w jednym ze swoich postów, będzie chwaliła się czym popadnie, byleby tylko było kolorowo:

Będę pokazywała dupę, cycki i czym mnie Bóg obdarował, a zamiast mikrofonu będę trzymać wibrator, o tak i ch**. Niech w Polsce będzie kolorowo.

Jak sądzicie, czy Zula, która chce być jednocześnie modelką i kickbokserską ma szansę, żeby zaistnieć dając z siebie coś więcej niż goły tyłek i cycki?

foto: http://www.facebook.com/zulawalkowiakofficial


foto: http://www.facebook.com/zulawalkowiakofficial

Komentarze