Wtorek, 3 stycznia 2012, 12:16

Lady Gaga w końcu nie jest najlepsza!

prawda
fałsz
Lady Gaga w końcu nie jest najlepsza!
Po raz pierwszy udało się przekroczyć jednemu z wykonawców liczbę 50 milionów lajków na facebook’u. I tym kimś wcale nie jest Lady Gaga!!!

Ten oszałamiający rekord udało się pobić Eminemowi. Tym samym został okrzyknięty "najbardziej lubianym wykonawcą". Druga jest Rihanna, z którą nagrał wspólnie przebój „Love the way you lie”. Wokalistka ma „jedynie” 48 milionów fanów.

Lady Gaga w tym zestawieniu znalazła się na ostatnim miejscu medalowym. Tej najbardziej kontrowersyjnej gwieździe udało się zebrać zaledwie 46 milionów kliknięć „Lubię to!”.

Przyznajemy, że jesteśmy rozczarowani tym faktem, ponieważ oczekujemy o wiele więcej od nowej królowej popu

BF/kru

Komentarze

Gość 2 maja 2012 20:59
Lady Gaga ma talent, ale przyćmiewa go swoim ekstrawaganckim wyglądem i skandalicznym zachowaniem. Bez tego i bez tego zbyt popowego brzmienia robiłaby kawał dobrej muzyki.
Gość 4 stycznia 2012 17:14
Sami pseudo artyści na podium którzy tworzą gówno i zdobywają sławę na skandalach, brzydzę się nimi!!!! Dlaczego nie promuje się prawdziwych artystów, którzy tworzą muzykę z emocjami i ona jest na pierwszym miejscu a nie skandale!!!! Wielki żal i złość bo na świecie tyle pięknej muzyki a ludzie zachwycają się takimi gównami!!!! bleee
Gość 3 stycznia 2012 13:19
Czy lady gaga ma w ogole talent?