Wtorek, 3 stycznia 2012, 11:46

Niewdzięczna żona Jacka Bąka

prawda
fałsz
Niestety nie wszystkie małżeństwa piłkarzy są tak szczęśliwe jak małżeństwo Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jacek Bąk w ostatnim wywiadzie odsłonił kulisy końca swojego związku. Żona piłkarza, Anna Bąk oskarżała go wielokrotnie o zdrady i przemoc. Prawda okazała się jednak inna…

Małżeństwo Bąków zaczęło się psuć w momencie, w którym Jacek dostał propozycję zawodowego wyjazdu za granicę. Ania podjęła decyzję o pozostaniu w kraju i choć mąż odwiedzał ją najczęściej jak mógł, związek i tak przeżywał kryzys. Wtedy też miały miejsce rzekome zdrady, w które oskarża byłego piłkarza żona.

Choć Bąk nie ukrywa, że miał powodzenie u kobiet, zarzeka się, że nigdy Ani nie zdradził. W przeciwieństwie do niej. Jacek oskarża ją o alkoholizm oraz roztrwonienie zarobionych przez niego pieniędzy na zabiegi upiększające oraz ciuchy i biżuterię.

Wyszło więc na to, że Anna Bąk specjalnie nie wyjechała z mężem! Nie miała w kraju pracy i teoretycznie nic jej tu nie trzymało. Poza gronem znajomych, z którymi często imprezowała. Smuci jedynie fakt, że swoimi fałszywymi oskarżeniami na łamach prasy zmusiła byłego reprezentanta kraju do obrony i wywlekanie na światło dzienne jej kłamstw, uzależnień i skłonności do trwonienia ciężko przez niego zarobionych pieniędzy.

Trzymamy kciuki za Jacka Bąka i mamy nadzieję, że sprawy małżeńskie wywlekane na łamach brukowców nie przyćmią jego zasług dla polskiej piłki.

BF/kru

Komentarze

Gość 10 stycznia 2012 19:36
Trzymacie za nim tylko dlatego ze jest slawny .