Wtorek, 27 grudnia 2011, 16:15

U Mielcarz wykryto GUZ! Ma raka? Są wyniki badań!

prawda
fałsz
U Mielcarz wykryto GUZ! Ma raka? Są wyniki badań!
foto: mwmedia
Magdalena Mielcarz wyjawia nam, co ostatnio spędzało jej sen z powiek. Śliczna prowadząca poddając się rutynowym badaniom mogła ocalić własne życie. Okazało się, że lekarz wykrył guz. Opowiada o tym w wywiadzie dla Gali.

Oczywiście w takiej sytuacji natychmiast przeprowadzono szczegółowe badania, ażeby ustalić, czy nie jest to złośliwy nowotwór.

Fakt przedstawia zwierzenia Mielcarz:

W Los Angeles poszłam na rutynowe, kontrolne badania - zwierza się Mielcarz. - W pewnym momencie lekarz zaczął mnie dziwnie badać, jak nikt dotąd. Ściska, naciska... Myślę sobie: "Co on tam robi?". A on bada i bada, aż wreszcie mówi: "Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ma pani guz i trzeba go zbadać ultrasonografem". No dobra, nie wiem, co on zauważył, ale trzeba to sprawdzić. Ultrasonografia ujawniła, że mam guz o średnicy 1,6 cm. I że muszę zrobić biopsję, żeby się dowiedzieć, czy to jest to, czego wszyscy się boją czy też nie. Zanim zrobiłam badanie i dostałam wyniki, upłynął tydzień .

Na szczęście wyniki są pozytywne i Mielcarz nie grozi poważna choroba.

Ostatnio dawna modelka poświęciła się swojej muzycznej karierze. Nakręciła pierwszy teledysk - OBEJRZYJ! Podoba Ci się?A.

Komentarze

Gość 28 grudnia 2011 22:13
wypi**dalaj do "elej" i sie lecz leszczu a nie zawracaj tu dupy, bo dziewczyny z prawdziwymi problemami tego typu stoją w kolejce miesiącami a ty szmatławcu z muzułmańskim mężem możesz to załatwić za free i bez kolejki. nie żal i nie chwal się więcej bo cię gn*ju ręka Boska dotknie i zd*chniesz jak pies. s*ko bez sumienia, z arabem się j**iesz, śpisz na kasie i jeszcze się wypłakujesz na ramach nie mniejszego od ciebie ści**wa???!!! OMG- nie masz wsytdu
Gość 28 grudnia 2011 13:07
Kobiety tak już jest jak się odchudzacie i zazywacie na potęgę środki antykoncepcyjne.....Rak pewny!
Gość 28 grudnia 2011 00:02
Mnie się ta piosenka podoba, lubię takie azjatyckie klimaty
Gość 27 grudnia 2011 20:04
nic specjalnego ta piosenka, ma taki niski dziwny glos, zero ciar
Gość 27 grudnia 2011 18:05
dziwna ta piosenka ..