Sobota, 2 lutego 2013, 11:00

ROZEBRAŁA się za darmo! OSZUKALI JĄ?

prawda
fałsz
ROZEBRAŁA się za darmo! OSZUKALI JĄ?
foto: mwmedia.pl
Natasza Urbańska ostatnio zniknęła z salonów i zajęła się tworzeniem własnej kolekcji ubrań. Wyglądało na to, że tancerka w końcu dojrzała do samodzielnego kierowania swoją karierą i przestała rozbierać się, żeby tylko zdobyć zainteresowanie mediów. Niestety, jedynie przez chwilę.

Natasza nie wytrzymała brak uwagi ze strony mediów i wystąpiła TOPLESS w sesji dla magazynu Viva. W końcu pokazanie cycków na okładce zawsze działa i budzi zainteresowanie. W wywiadzie tancerka zwierzyła się ze wszystkich swoich "projektów".

Najsławniejszy to oczywiście kompromitujący występ w klubie w Los Angeles, który obejrzały miliony Polaków. Urbańska nie ma sobie nic do zarzucenia, ale przyznała, że wstydzi się teledysku, którego pomimo starań, nie udało się usunąć z sieci.Tancerka żaliła się również, że ZOSTAŁA OSZUKANA I ROZEBRAŁA SIĘ ZA DARMO!

- To była dla mnie wielka przykrość i rozczarowanie. Miałam konkretne oczekiwania co do tego teledysku. Wysłałam reżyserowi całą serię zdjęć z moimi pomysłami. Żadne z nich do niego nie dotarło. Zostałam okłamana przez producentów. I oszukana. Nie zobaczyłam ani złotówki, wręcz dołożyłam do tego projektu. Zabrakło mi intuicji. Ale nie żałuję. Trzeba się czasem na czymś przejechać - żali się na łamach Vivy.

No tak, w końcu za rozebranie się wypada zgarnąć jakąś kasę, po co świecić tyłkiem na próżno...

Komentarze

dfg 25 lipca 2014 13:07
cze
Gość 3 lutego 2013 19:25
Niedługo będzie wyznawać, że sprzedała się za Darmo.