Piątek, 25 stycznia 2013, 14:40

Karolak JEST NIEUCZCIWY! Nie płaci zobowiązań finansowych!

prawda
fałsz
Karolak JEST NIEUCZCIWY! Nie płaci zobowiązań finansowych!
foto: mwmedia.pl
Powszechnie panuje przekonanie, że z długów lepiej rozliczyć się w starym roku, żeby nowego nie zaczynać z niespłaconymi zobowiązaniami finansowymi. Niestety, niektóre gwiazdy o tym zapomniały.

Błażej Szychowski i Edyta Górniak do tej pory nie potrafią się porozumieć w sprawie 12 tysięcy złotych, które podobno piosenkarka jest mu winna. Teraz kolejna para w show biznesie kłóci się o pieniądze.

Klaudia Halejcio twierdzi, że dotąd nie otrzymała wynagrodzenia od Tomasza Karolaka za rolę w spektaklu Bohater dnia, wystawianym w należącym do niego teatrze Imka.

- Tym razem to P. Tomasz Karolak. Gorąco nie polecam współpracy! Ostatnie wydarzenia potwierdzają, iż jest, niestety, nieuczciwy - napisała na swoim profilu.

Z kolei on broni się i twierdzi, że aktorka nie dostała pieniędzy, bo NIE CHCIAŁA SIĘ ROZEBRAĆ.

- Pani Klaudia Halejcio odmówiła wykonania roli w pierwotnym kształcie. Na castingu, na którym została wytypowana do roli, wyraźnie zaznaczono, że będzie to rola ze scenami negliżu. Po podpisaniu umowy nagle zmieniła zdanie - tłumaczy Karolak w tygodniku Życie na gorąco.

Wygląda na to, że kolejna para będzie toczyć wojnę o kasę na łamach tabloidów.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

fotografka teatralna 1 kwietnia 2013 20:23
jakby co - mnie też oszukał. Umowy podpisane, rachunki wystawione, od półtora roku unikanie. Żeby było ciekawiej - zlecenia odebrane, wiszą na stronie teatru. Sprawa już w kancelarii prawnej.