Niedziela, 20 stycznia 2013, 10:00

ODDAWANIE MOCZU nie jest dla mnie szokujące!

prawda
fałsz
ODDAWANIE MOCZU nie jest dla mnie szokujące!
foto: fanpop.com
Nicole Kidman to jedna z bardziej odważnych aktorek, przez wielu reżyserów obsadzana w kontrowersyjnych rolach. W ubiegłym roku do kin wszedł film Pokusa, zyskał popularność dzięki świetnie ocenionej kreacji Kidman, a także odważnym scenom erotycznym.

W filmie Kidman wciela się w rolę zniszczonej życiem kobiety w średnim wieku, narzeczonej mężczyzny skazanego za zabójstwo policjanta (John Cusack). Odważne sceny erotyczne sprawiły, że produkcja przez jednych została okrzyknięta hitem, a przez innych totalnym nieporozumieniem. W jednej z takich scen aktorka... oddaje mocz na zakochanego w niej Zaca Efrona.

Kidman postanowiła opowiedzieć o pracy nad takimi szokującymi scenami.

- Oddawanie moczu nie jest dla mnie szokujące. Wydaje mi się, że sikałam również na początku "Oczu szeroko zamkniętych". Wtedy też nie wydawało mi się to jakoś zaskakujące. Przemoc jest bardziej szokująca niż seks. Seks jest pierwotny. Reżyser, Lee Daniels miał obsesję na punkcie filmowania mnie od tyłu. Ciągle chciał pokazywać mój tyłek! - wyznaje w rozmowie z The Hollywood Reporter.

I dodaje, że było o wiele więcej bardziej krępujących i zawstydzających rzeczy na planie "Pokusy".

- Naprawdę, wiele innych rzeczy mnie zawstydzało na planie tego filmu. Cała scena była dla mnie przekomiczna, świetnie się przy tym bawiłam. Lee jest zwierzakiem, czuje naturę. Podoba mi się to - dodaje Nicole.

Komentarze