Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 14:41

Hefner BIERZE ŚLUB Z PROSTYTUTKĄ!

prawda
fałsz
Hefner BIERZE ŚLUB Z PROSTYTUTKĄ!
foto: thesuperficial.com
To zabawne i smutne zarazem. Nikt oprócz Hugh Hefnera nie wierzył, że Crystal Harris związała się z nim z miłości. A przedsiębiorcza dziewczyna NACIĄGAŁA GO I ZDRADZAŁA JEDNOCZEŚNIE. Teraz Hefner POSTANOWIŁ JEJ WYBACZYĆ!

W czerwcu 2011 roku Crystal Harris porzuciła podstarzałego playboya tuż przed planowanym ślubem i ogłosiła w wywiadzie, że się "odkochała i nie czuje już chemii". Niemal do samego dnia ślubu Hugh Hefner wierzył, że z młodszą od niego o 60 lat Crystal łączy go prawdziwe uczucie. Playboy nie chciał nawet, by jego wybranka podpisała intercyzę! Stwierdził, że chce się zatroszczyć o jej przyszłość.

Dlatego amerykański show biznes był w szoku, kiedy 24-letnia narzeczona Hefnera ogłosiła, że nic do niego czuje. Prawda była jednak zupełnie inna. Crystal odeszła, bo w tym czasie już ZDRADZAŁA GO Z Jordanem McGrawem, synem słynnego psychoterapeuty i gwiazdy talk show, Philla McGrawa, znanego w Stanach jako Dr Phill.

Kilka miesięcy temu okazało się, że 87-letni Hefner wybaczył swojej 27-letniej prostytutce, która na kolanach błagała, żeby przyjął ją do domu. Teraz wszystko się unormowało, a szczęśliwi zakochani... znów planują ślub. Podobno tym razem Crystal obiecała, że tym razem się nie rozmyśli.

foto: girlstalkinsmack.com

Komentarze

Gość 13 grudnia 2012 11:58
worzonko
Gość 4 grudnia 2012 11:00
stary a głupi