Środa, 28 listopada 2012, 13:45

Aktorka znów WYGLĄDA JAK MENEL!

prawda
fałsz
Aktorka znów WYGLĄDA JAK MENEL!
foto: celebitchy.com
Po tym, jak wyszła na jaw jej zdrada Kristen Stewart desperacko walczyła, by odzyskać Roberta Pattinsona. Aktorka próbowała się z nim kontaktować, rozmawiała z jego rodziną i przyjaciółmi. Oprócz tego dbała o siebie, aby Rob znów zwrócił na nią uwagę.

Kiedy Kristen walczyła o odzyskanie Roba, nakładała makijaż i większą uwagę przywiązywała do swojego wyglądu. Wciąż ubierała się na sportowo, ale jej ubrania nie wyglądały już, jakby znalazła je w śmietniku.

Teraz, kiedy Pattinson jej wybaczył, Kristen stwierdziła, że już nie musi się starać. Po co, skoro i tak jest kiepski w łóżku... Aktorka znów wygląda jak totalny MENEL! Trampki, flanelowe koszule, stare, powyciągane podkoszulki, brudne spodnie i zero makijażu. Czyżby czuła się już tak pewnie w związku z Robem, że przestała dbać o siebie?

foto: celebitchy.com


foto: socialitelife.com


foto: socialitelife.com

Komentarze

Majiaka 8 stycznia 2013 00:15
A on to pewnie pierwszy krzyk mody. Nikt nie musi na co dzień zakładać szpilek i seksownych sukienek. Myślałby kto, że autor tego tekstu po domu chodzi ubrany w garnitur od Armaniego.
Gość 30 listopada 2012 17:44
Odwalcie się od niej! To jej sprawa jak wygląda. Miło by wam było gdyby na każdym portalu komentowano was?! Nie? No właśnie