Piątek, 28 września 2012, 10:47

Ojciec chce ją WYLECZYĆ Z HOMOSEKSUALIZMU. Ona się nie złamie

prawda
fałsz
Ojciec chce ją WYLECZYĆ Z HOMOSEKSUALIZMU. Ona się nie złamie
foto: facebook.com
Miliarder z Hongkongu, Cecil Chao zaoferował 40 milionów funtów mężczyźnie, który uwiedzie jego córkę i "wyleczy" z homoseksualizmu. Problem w tym, że ona jest już po ślubie ze swoją wieloletnią dziewczyną i nie zamierza zmieniać zdania. Kto wygra w tej wojnie?

Oferta ojca jest dość kontrowersyjna. Można powiedzieć, że miliarder "SPRZEDAJE" swoją córkę temu, kto zdoła ją wyciągnąć ze związku z kobietą. Mężczyzna nie akceptuje jej orientacji i nadal udaje, że jego córka nie jest lesbijką. Nie przyjmuje do wiadomości, że Gigi wzięła ślub z kobietą, tak jakby to się nigdy nie wydarzyło.

Z kolei jego córka, poproszona przez zagranicznych dziennikarzy o komentarz w sprawie dyplomatycznie stwierdziła, że "czasami ludzie po prostu nie przyjmują do wiadomości tego, co się do nich mówi".

- Mój ojciec ma bardzo ciekawą wizję mojej osoby. Nie boję się o niczym mówić, chcę jednak uszanować moich rodziców. Niech czas pokaże, kto ma rację - dodaje.

Wygląda na to, że piękna lesbijka nie da się uwieść żadnemu mężczyźnie, bez względu na to, jak bardzo by się starał. Z kolei jej ojciec zapewne będzie próbował do skutku. Może podniesie swoją ofertę?

Komentarze