Środa, 26 września 2012, 15:02

Uczestniczka WYGINAŁA się na KOLANACH JURORA X FACTOR!

prawda
fałsz
Uczestniczka WYGINAŁA się na KOLANACH JURORA X FACTOR!
foto: unrealitytv.co.uk
Brytyjska telewizja i opinia publiczna jest w szoku! Wszystko przez skandal, jaki wywołała jedna z uczestniczek programu X FACTOR! Lorna Bliss nie tylko wystąpiła praktycznie NAGO, ale WYGINAŁA SIĘ NA KOLANACH jednego z jurorów! Zobaczcie sami.

Lorna Bliss od dłuższego czasu marzyła by "zostać celebrytką". Dziewczyna, która wygląda jak marna kopia Britney Spears brała udział w castingach do różnych brytyjskich programów rozrywkowych. W końcu udało jej się dostać do X Factor.

Lorna wystąpiła przed sędziami muzycznego show PRAKTYCZNIE NAGA! Dziewczyna była ubrana tylko w bieliznę i siateczkowy kombinezon! To jednak nic! Najgorsze miało dopiero się zacząć!

Lorna podczas swojego występu podeszła, a raczej podpełzła do stołu jury i zaczęła udawać, że umie śpiewać i seksownie tańczyć. Po chwili dziewczyna PRZEŁOŻYŁA NOGĘ PRZEZ kolana niczego nie spodziewającego się Louisa Walsha i zaczęłą WYGINAĆ SIĘ siedząc na NIM OKRAKIEM! Potem przeczołgała się przez stół i po całym studiu ścigała uciekającego przed nią Gary'ego Barlowa.

Po zakończeniu programu widzowie byli zszokowani do tego stopnia, że złożyli skargę do brytyjskiego odpowiednika Rady Etyki Mediów. Protestowano przeciwko "striptizowi w telewizji" oraz pokazywaniu erotyki, która jest szkodliwa dla młodych widzów.

Komentarze

Super Gość 26 lutego 2013 12:11
Bez takich osób takie strony by niezarabialy dużo XD
Gość 15 stycznia 2013 21:49
nie wierzę, że tacy ludzie istnieją...
Gość 21 października 2012 00:33
przypomina mi kogoś... hm... urwe :D
szlachta 1 października 2012 17:36
wyginałbym :))
Gość 27 września 2012 16:17
...