Poniedziałek, 12 grudnia 2011, 16:44

Mucha nakręciła film i NIE ZAPŁACIŁA aktorom!

prawda
fałsz
Mucha nakręciła film i NIE ZAPŁACIŁA aktorom!
foto: mwmedia.pl
Anna Mucha nakręciła film! Jaki? Dokumentalny, ale oczywiście z nutką komercji – jest to historia, jak sam tytuł wskazuje, o świętach: „Wędrowcy – Wigilia 2010”. Jej dzieło zostanie wyemitowany na antenie TVP1 na dwa dni przed Wigilią - już 22 grudnia!

W chwili obecnej wciąż jeszcze trwa obróbka filmu – klatka po klatce specjaliści dopieszczają dzieło Ani. Fabuła nader nieskomplikowana – 12 osób wybiera się na ulice Warszawy, by jako zbłąkani wędrowcy zasiąść z obcą rodziną do wigilijnego stołu – przy nakryciach dla niespodziewanego gościa.

Film dokumentalny ma na celu pokazać, jak polskie rodziny obchodzą Narodzenie Chrystusa – wszyscy niespodziewani gośćcie mają ze sobą kamerę, która rejestruje każde poczynanie.

„Zawsze nosiłam w sobie ten pomysł, odkąd wieczór wigilijny spędzałam podróżując pomiędzy jednym domem a drugim. Po drodze mijałam ludzi, których święta także nie wyglądały jak te z amerykańskich filmów.” – tłumaczy nam Mucha.

Ile kosztowała produkcja filmu? 900zł! Mucha nie zapłaciła ani grosza osobom występującym w filmie – wszystko odbyło się na zasadach wolontariatu. A Ania swoją pulę zgarnie

Uważasz, że to w porządku? Jesteś ciekawy, jak wyszedł aktorce jej filmowy debiut? Zamierzasz obejrzeć owoc jej pracy w telewizji?

A.

Komentarze

adi 6 stycznia 2013 17:20
bardzo dobry pomysl
Gość 31 grudnia 2011 16:41
Czy ktos wie gdzie ten film mozna obejzec? Mogla przeznaczyz na cele charytatywne to jest trendy
Gość 12 grudnia 2011 20:16
normalnych aktorów to by nie znalazla do takiego barachłą
Gość 12 grudnia 2011 20:16
e tam łapczywa jakas zeby innym złamanego grosza nie dac
Gość 12 grudnia 2011 20:16
można sie było spodziewac ze tylko sobie nakreci film a ludziom kasy nie da