Poniedziałek, 24 września 2012, 13:47

Jest ZAZDROSNA o jej URODĘ I FIGURĘ!

prawda
fałsz
Jest ZAZDROSNA o jej URODĘ I FIGURĘ!
foto: mwmedia.pl
Czyżby kolejna wojna pomiędzy jurorkami programu rozrywkowego? Wszystko wskazuje na to, że atmosfera w "Bitwie na Głosy" będzie gorętsza niż przewidywaliśmy.

Alicja Węgorzewska, jako diwa operowa jest przyzwyczajona, że gra pierwsze skrzypce. W jury programu to ona była najbardziej ostrym sędzią i najpopularniejszym. Do czasu, aż przy stole zasiadała Kasia Zielińska.

Ulubienica kierownictwa TVP 2 przyciągnęła widzów przez telewizory. Kasia jest piękna, seksowna, emanuje ciepłem i zaraża pozytywną energią. Gdy pojawia się w studio, wszyscy zapominają o Alicji. Od razu widać, kto w jury uchodzi za gwiazdę.

Podobno Węgorzewska ma z tym poważny problem. Nie może znieść tego, że to Kasia skupia na sobie uwagę uczestników programu i ekipy. Jak donoszą osoby związane z produkcją, gdy tylko na planie pojawia się Kasia, Alicja od razu ma zły humor. Jest zazdrosna o jej urodę, figurę i popularność.

Wygląda więc na to, że Panie się nie polubią. Ciekawe, czy ich wzajemna niechęć odbije się na oglądalności programu. A może taka mała wojna w Bitwie na Głosy zwiększy popularność show?

Komentarze