Piątek, 16 marca 2012, 11:21

Odebrała jej faceta i ...PRACĘ?

prawda
fałsz
Odebrała jej faceta i ...PRACĘ?
foto: mwmedia.pl
Życie różnie się układa, czasami pisze scenariusze żywcem wyciągnięte z serialu. W takiej "serialowej" rzeczywistości znalazła się Aneta Zając. Dosłownie i w przenośni. Jej partner, Mikołaj Krawczyk, porzucił ją dla ich wspólnej koleżanki z planu serialu "Pierwsza Miłość".

Mikołaj Krawczyk, z którym Aneta ma dwójkę synków, zostawił swoją rodzinę i odszedł do Agnieszki Włodarczyk. Aneta wciąż ma nadzieję, że aktor opamięta się i wróci do niej i dzieci. Jest skłonna mu nawet wybaczyć ZDRADĘ!

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że cała trójka gra wspólnie w serialu stacji Polsat "Pierwsza Miłość". Dla porzuconej aktorki to niezwykle trudna sytuacja, która niestety odbija się na jej pracy. Czy przez romans Krawczyka z Włodarczyk, Aneta straci swoją rolę?

Podobno aktorka nie chce się rozstawać z postacią Marysi, którą gra już od 8 lat. Z drugiej jednak strony nie chce współpracować z Włodarczyk i Krawczykiem. Scenarzyści będą mieli więc twardy orzech do zgryzienia, bowiem Mikołaj i Aneta to bardzo istotne postaci i fani serialu nie chcą rozstawać się z żadną z nich.

Wszystko więc w rękach Anety, która chcąc nie chcąc musi zacisnąć zęby i nadal pracować z mężczyzną, który ją porzucił i z kobietą, do której odszedł.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 5 maja 2012 08:55
bez ANETY SERIAL STRACI SENS A WSZYSTKO PRZEZ TE WYWLOKE WLODARCZYK
TY S.... Z PLANU
Gość 2 maja 2012 22:35
P.S. oni tylko spełniają nasze oczekiwania, co do tego co chcemy widzieć.

(to do mojego komentarza niżej)
Gość 24 kwietnia 2012 23:08
ale WŁodar ma dekold. blee
Gość 3 kwietnia 2012 20:27
Niech w serialu se go weźmie ale w rzeczywistości !!! Ta baba jest okropna
Gość 24 marca 2012 17:28
co za baba
Gość 17 marca 2012 14:12
szmaciarz