Środa, 15 lutego 2012, 21:28

Fergie znów SZOKUJE!

prawda
fałsz
Fergie znów SZOKUJE!
foto: exposay.com
Fergie (37) zaszokowała wszystkich swoją kreacją na rozdaniu nagród Grammy. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w pomarańczowej kreacji. Prześwity, które miały być chyba w założeniu seksowne i intrygujące, były niezbyt odpowiednie na tak prestiżową imprezę. Ciemna bielizna jest doskonale widoczna. Zresztą… zobaczcie sami.

foto: wordpress.com


Niestety pomysł na tę stylizację jest nietrafiony od samego początku. Nietwarzowy kolor, okropna faktura (nasuwa skojarzenie z bieżnikiem na stole u babci) i syreni krój, który lata świetności ma za sobą.

foto: fashionismo.com.br


Fergie chce za wszelką cenę pokazać, że jest niezmiennie młoda i potrafi wykazać się odwagą w doborze garderoby. Jednak uważamy, że rozdanie nagród Grammy, na które rokrocznie czekają wszyscy twórcy muzyki, wymaga bardziej przemyślanej i odświętnej oprawy.

Co Wy na ten temat uważacie? Fergie zasługuje na pochwałę za odwagę czy raczej na potępienie za brak gustu?

Dla porównania zamieszczamy fotografię kreacji z zeszłorocznej gali rozdania Grammy. Lazurowa mini podkreślała biust i nogi Fergie, czyli to, co ma najlepszego. Tegoroczną kreacją zakryła dokładnie atuty wokalistki. W oczy rzuca się tylko ohydny kolor i tandetny materiał z którego zrobiona jest kreacja. Zdecydowany spadek formy!

foto: high.heels.com


BF

Komentarze