Wtorek, 10 stycznia 2012, 13:15

Paula toczy walkę z nowotworem!

prawda
fałsz
Paula toczy walkę z nowotworem!
foto: mwmedia.pl
Paula Ignasiak najpierw nieznana nikomu. Potem objawia się talentem. Robi karierę, a jej utwory zajmują wysokie miejsca na listach przebojów. Odbiera liczne nagrody. Wokół niej ciągły szum medialny...

Obecnie też nie przestaje być głośno o młodej polskiej piosenkarce. Jednak nagle z dnia na dzień schowała się w cień show biznesu. Stara się nie unikać koncertów czy mediów, jednak znacznie ograniczyła działalność artystyczną. Jest chora na nowotwór.

Wokalistka bierze silne leki, dostaje kroplówki. Do tego choruje jeszcze na cukrzyce. Wykryto u niej również niebezpieczne złogi w nerkach. Poszczególne leki pomagają ja jedną chorobę, za to szkodzą na drugą. Jedna dieta wyklucza druga. Leczenie jest przez to bardzo utrudnione.

Straciła włosy. Teraz odrastają. Ale jest ich o wiele mniej. Swoje osłabione ciało maskuje mocnymi makijażami. Mimo że Paula wstydzi się swojej choroby, to dzieli się nią. Z jednej strony to taka terapia psychologiczna na oswojenie się z choroba, a z drugiej strony to równoległa walka z rakiem z walką o tolerancje wśród ludzi dla tej choroby.

Stan zdrowia młodej polskiej wokalistki nie jest najlepszy. Pojawiły się nowe guzy. Paulę czekają następne operacje, zabiegi i nastąpi ten najgorszy czas w życiu człowieka - oczekiwanie na wyniki.

Pamiętajmy, że wokalistka „nigdy nie podda..” – takie słowa można usłyszeć w tekście jednej z jej piosenki pt. „Dwa słowa dla życia”.

Posłuchajmy:


Mamy głęboka nadzieje, że wyniki nie wykryją guzów złośliwych. Wierzymy w szybki powrót do zdrowia.

foto: mwmedia.pl


DN

Komentarze