Niedziela, 8 stycznia 2012, 18:12

Marc Anthony próbuje wzbudzić zazdrość Lopez!

prawda
fałsz
Marc Anthony próbuje wzbudzić zazdrość Lopez!
foto: Twitter
Po swojej zdradzie, Marc Anthony zapewne nie odczuwa wyrzutów sumienia. Ze śmiałością, po tak niedawnym rozstaniu z hukiem z Jennifer Lopez, mężczyzna publikuje w sieci amatorskie zdjęcia z domowych pieleszy, na których całuje swą nową młodziutką wybrankę.

Widniejąca na fotografii kobieta to modelka, Shannon De Lima. Dziewczyna ma zaledwie 24 lata - jest znacznie młodsza od swojej poprzedniczki, Lopez. Nie można także przeczyć jej urodzie. Co prawda, Jennifer również widywana jest w towarzystwie swego nowego, także młodszego, partnera, ale nie posuwa się do publikowania całuśnych zdjęć na portalach społecznościowej, jak czyni jej mąż.

Zapewne działania Anthonego miały na celu wywołanie zazdrości u swojej ex. Możemy się jedynie domyślać z tego, co Jennifer odpisała na swoim Twitterze, że żadnego ukłucia na widok tego zdjęcia nie doznała.

Lopez skwitowała fotografię w ten sposób:

Wiesz dobrze, głęboko w swoim wnętrzu, że jest tylko jedna magia, jedna moc i jedno wybawienie, które nazywa się kochaniem. - z klasą, jednakże dość zawile.

Więc może jednak...?
A.

Komentarze

Gość 11 stycznia 2012 20:18
Ten jej maz jest jakis taki koscisty, brrr..