Środa, 21 grudnia 2011, 00:28

Dominika Gawęda – DESERT ROSE?

prawda
fałsz
Dominika Gawęda – DESERT ROSE?
foto: Andras Szylagyi / mwmedia.pl
Blue Cafe zrealizowało klip do swojej najnowszej piosenki w malowniczych, pustynnych plenerach Afryki. Jak wiadomo nie ma lepszego sposobu na podniesienie prestiżu zespołu, niż nagranie teledysku w miejscu, do którego prawdopodobnie nie zawita przeciętny Kowalski.

Dominika Gawęda nie miała łatwego zadania. Zastąpiła na miejscu wokalistki Blue Cafe Tatianę Okupnik. Kobietę z krwi i kości. Dziką, egzotyczną i nieokiełznaną. Zdania na temat tego, czy Dominice udało się godnie zastąpić poprzedniczkę są jak zwykle podzielone. Blue Cafe, jako grupa, robi jednak wiele, aby udowodnić słuchaczom, że Dominika w niczym nie ustępuje Tatianie.

Najnowsza piosenka grupy pt. „Wina” jest lansowana przez stacje radiowe. Kiedy się jej słucha można odnieść wrażenie, że wokalistka okropnie męczy się wykonując ten numer. Aby dodać utworowi lekkości, Dominika w klipie jest filmowana w zwiewnych sukienkach na tle pustynnych krajobrazów.

Realizacja klipu jest strzałem w dziesiątkę i genialnym odzwierciedleniem wykonania tej piosenki. Bowiem interpretacja Dominiki wydaje się być jak pustynia – opustoszała i bez wyrazu. Dla nas tak egzotyczny teledysk do przeciętnej piosenki wydaje się zwyczajnym przerostem formy nad treścią.

Co Wy na ten temat sądzicie? Czy Wam podoba się nowa piosenka zespołu Blue Cafe?

Komentarze

Gość 22 grudnia 2011 08:24
co za przebieraniec
Gość 22 grudnia 2011 08:24
taka sobie
Gość 21 grudnia 2011 14:47
nie lubie jej i nie podoba mi sie jej głos, gustu nie ma za grosz
Gość 21 grudnia 2011 08:25
Nastepna wkurzająca !!!!!!! Ja pierdziu...skąd się biorą w mediach tacy ludzie?Co gorsze pchaja się na salony!!!!!