Środa, 25 czerwca 2014, 12:51

Jarosław Kaczyński adoptował psa ze schroniska!

prawda
fałsz
Jarosław Kaczyński adoptował psa ze schroniska!
Jarosław Kaczyński – lider Prawa i Sprawiedliwości to znany miłośnik kotów. Okazuje się jednak, że sympatia do zwierząt działacza prawicy jest szersza niż jego poglądy polityczne i obejmuje także psy. Z jednego z warszawskich schronisk dotarła do nas sensacyjna informacja, że prezes PiS w środę złożył wizytę w placówce, podczas której zdecydował się na adopcję 2 – letniego owczarka niemieckiego.

„To prawda. Pan Kaczyński był u nas ostatnio. Szukał dla siebie psa o łagodnym usposobieniu, który nie sprawia problemów wychowawczych. Spędził trochę czasu, wybierając czworonoga, który spełniałby jego potrzeby. Zastanawiał się nad rocznym mieszańcem oraz 5 – letnim labradorem, ale ostatecznie skusił się na owczarka niemieckiego. Pies od początku zapałał sympatią do pana prezesa, co zapewne zadecydowało o ostatecznym wyborze.” – mówi jedna z pracownic schroniska.

Kilka godzin później widziano prezesa Kaczyńskiego podczas zakupów w sklepie zoologicznym. Sprzedawczyni potwierdziła, że lider prawicy kupił smycz, obrożę oraz karmę dla swojego psa. Zastanawiał się także nad gumową zabawką, ale ostatecznie porzucił ten pomysł.
Sensacyjna pogłoska o nowym zwierzęcym towarzyszu prezesa PiS dotarła już do uszu opozycji. Jeden z działaczy Platformy Obywatelskiej tak skomentował całą sprawę:

„Czyżby prezes Kaczyński zmieniał orientację polityczną, decydując się właśnie na owczarka niemieckiego? Może szykuje zwrot ku zachodnim poglądom? Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć im szczęścia na nowej drodze życia.”

Prezesowi PiS gratulujemy adopcji. Nie od dziś przecież wiadomo, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka.

Komentarze