Środa, 13 listopada 2013, 12:42

Polska znika z mapy ... Google!

prawda
fałsz
Polska znika z mapy ... Google!
Polski nie będzie już można znaleźć na mapie Google. Jej miejsce zastąpi ... Irlandia i Wielka Brytania! To tam Polacy oznaczają się jako mieszkańcy najczęściej.

Google maps wprowadziło ostatnio zmianę w swoim algorytmie. Od teraz, to mieszkańcy kraju oznaczają na mapie miejsce swojego zamieszkania. Zrodziło to wiele kłopotów i zamieszania. Polska zniknęła po raz kolejny z mapy Europy.. Tylko że tym razem wyparła nas Wielka Brytania i Irlandia – bo te dwa kraje Polacy zaznaczają jako swoją ojczyznę najczęściej.

Nie lepiej sytuacja wygląda na Bliskim Wschodzie. Wojna palestyńsko-izraelska przeniosła się do Internetu. Trwa wojna na pinezki na mapie. Jest szansa, że spór trwający kilkadziesiąt lat, wreszcie się rozwiąże. Palestyńczyków wspierają muzułmanie z całego świata. Na razie opanowali Strefę Gazy i Półwysep Synaj.

Polskie ugrupowania konserwatywne zareagowały natychmiast. Żądają wyłączenia dostępu do Google na terenie Polski i całej Europy. Cała sytuacja cieszy Microsoft, właściciela wyszukiwarki Bing. Jest szansa, że to ona zastąpi najpopularniejsza do tej pory wyszukiwarkę Google.

Delegacja Polskich polityków wybierała się w sprawie skandalu do Waszyngtonu. Niestety nie mogą kupić biletów, ponieważ linie lotnicze nie chcą nadrukować na nich nazwy naszego kraju. Sytuacją zajmie się Komisja Europejska, Trybunał w Strasburgu oraz Rada ONZ.

Komentarze