Poniedziałek, 26 listopada 2012, 15:47

Producent serum do odbytu i sromu POZYWA SIWIEC!

prawda
fałsz
Producent serum do odbytu i sromu POZYWA SIWIEC!
foto: mwmedia.pl
Kilka dni temu zdjęcie Natalii Siwiec pojawiło się na aukcji internetowej oferującej "serum do wybielania odbytu i sromu". Mimo oburzenia celebrytki okazało się, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Jej zdjęcia zostały kupione przez producenta kremu od agencji, która posiadała do nich pełnię praw.

Siwiec natychmiast wydała oświadczenie, w którym całkowicie odcięła się od kampanii reklamowej tego produktu. Co więcej celebrytka zaznaczyła, że nigdy nie wyrażała zgody na wykorzystanie swojego wizerunku w tej reklamie, tym samym sugerując, że producent serum zdobył jej zdjęcia NIELEGALNIE!

Menadżerka Siwiec stwierdziła, że kierują sprawę do sądu, jak się jednak okazało PRODUCENT SERUM KUPIŁ fotki Siwiec zgodnie z prawem - od agencji, która posiadała do nich pełnię praw. Co więcej teraz role się odwróciły.

FIRMA PRODUKUJĄCA SERUM do wybielana odbytu i sromu chce POZWAĆ SIWIEC do sądu, za nadszarpnięcie jej wizerunku. Producent stwierdził również, że całe zamieszanie wokół sprawy tak negatywnie wpłynęło na zaufanie do marki, że JEST ZMUSZONY ZAKOŃCZYĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ! W specjalnym oświadczeniu producent przedstawił swoje stanowisko i przyznał, że czuje się rozczarowany posądzeniem o nielegalne rozprowadzanie zdjęć celebrytki.

"Czujemy się skrzywdzeni oskarżeniami i wytworzoną wokół naszej marki atmosferą. Prawa do wykorzystania zdjęcia zostały przez nas zakupione legalnie w serwisie Photodune.net, poprzez wykupienie odpowiedniej licencji. Faktem powszechnie znanym jest, że nabycie uprawnienia do korzystania z utworu fotografa przez wykupienie licencji zwalnia nabywcę z konieczności każdorazowego uzyskiwania zgody. Oświadczamy, że nie użyliśmy personaliów oraz wypowiedzi w grafice naszych aukcji. Zamierzamy przedsięwziąć odpowiednie kroki prawne w celach odszkodowawczych. Jedynym pozytywnym aspektem całej sytuacji jest fakt, że w końcu wzrósł poziom społecznej świadomości w zakresie istotności pielęgnacji miejsc intymnych wśród Polaków."

Przynajmniej Polacy zostali uświadomieni, że ciemne miejsca intymne to problem, na który jest rozwiązanie.

foto: Allegro

Komentarze