Piątek, 26 października 2012, 14:10

PERFUMY AGUILERY się nie sprzedają, bo piosenkarka jest za GRUBA?

prawda
fałsz
PERFUMY AGUILERY się nie sprzedają, bo piosenkarka jest za GRUBA?
foto: celebitchy.com
Dwa lata temu na rynek wyszły perfumy sygnowane przez Christinę Aguilerę. Kampania promocyjna zapachu była opatrzona seksownymi fotkami gwiazdy. Teraz, gdy wygląd piosenkarki znacznie odbiega od zdjęć reklamowych, okazuje się, że klientki NIE CHCĘ KUPOWAĆ JEJ PERFUM!

SPRZEDAŻ PERFUM znacznie spadła od czasu, gdy Christina przybrała na wadze i przytyła kilkanaście kilo. Wygląda na to, że obecny wygląd gwiazdy odpycha klientki, które nie chcą już kupować jej perfum. Być może czują się one oszukane, bo na zdjęciach promujących zapach Aguilery gwiazda jest seksowna i szczupła, a w rzeczywistości wygląda o wiele okazalej. Może gdyby Kryśka zainwestowała w nową kampanię reklamową i nowe zdjęcia sprzedaż by wzrosła?

Zdjęcie z okładki najnowszego albumu piosenkarki jest już o wiele bardziej zbliżone do rzeczywistości niż fotka promująca perfumy. Swoją drogą, czy Aguilery nie stać na nową sesję zdjęciową do reklamy swoich perfum? Czy linia perfum przynosi aż takie straty, że Kryśka nie ma pieniędzy na ich promocję?

foto: fragrantica.com.pl


foto: mtv.pl

Komentarze

Gość 2 listopada 2012 13:08
xxx