Wtorek, 13 grudnia 2011, 16:35

Rubik za chuda na pokaz!?

prawda
fałsz
Rubik za chuda na pokaz!?
foto: mwmedia.pl
Jak się okazuje praca top modelki jest nie tylko pasmem wyrzeczeń i poświęceń związanych z trzymaniem ścisłej diety i regularnymi ćwiczeniami. Niektóre modelki muszą umieć równie szybko przytyć, co schudnąć.

Szczególnie światowej klasy modelki dbają o swój wygląd i figurę. Wiedzą, że w tym zawodzie kilka kilogramów więcej może przekreślić ich szanse na karierę. Wygląda jednak na to, że równie ważne jak odpowiednia waga jest to, aby modelka dobrze prezentowała się w konkretnej kreacji.

Widocznie Anja Rubik wyglądała kiepsko w bieliźnie firmy Victoria’s Secret, ponieważ top modelka zdradziła, że korzysta ze specjalnej diety, która pomaga jej przytyć do pokazu! Nic dziwnego, wystające kości z naciągniętą na nie skórą nie zachęcają do kupna żadnej kreacji, a już z pewnością nie do kupna bielizny.

Aby dobrze ją zaprezentować Anja przeszła na dietę, która pomogła jej przybrać nieco na wadze. W najnowszym wydaniu "Elle" zdradza, jak nabrać ciała przed balem karnawałowym:

Jeśli wolisz przez balem nabrać kształtów, to na kilka tygodni porzuć ćwiczenia i jedz dużo bananów i awokado.

Być może ta dieta działa, jednak jej efekty są chyba krótkotrwałe, bowiem podczas finału "Top Model" Anja znów wyglądała na chorobliwie chudą.

Komentarze

Gość 19 grudnia 2011 01:24
Zawsze znajdzie sie jakis chamski prostak Typek podpisujacy sie Troll udawadnia ze rynsztok tez moze napisac cos wulgarnego. Biedny prostaczek
Troll 14 grudnia 2011 21:18
Kurwa od razu widać że amerykanka od razu... tutaj tłuszczyk i tutaj... NIE ŻRYJ TYLE PIJ PROMILE