Sobota, 10 grudnia 2011, 15:36

Szpak i Manios są PARĄ?! (zdjęcia!!!)

prawda
fałsz
Szpak i Manios są PARĄ?! (zdjęcia!!!)
foto: mwmedia.pl
Laureat pierwszej Polskiej edycji spektakularnego show – „X-Factor”Michał Szpak, zadziwia ostatnio fanów swoimi poczynaniami. Udział w „Tańcu z gwiazdami” już niejednej plastikowej gwiazdce zapewnił 5 minut sławy i zabłyśnięcie na firmamencie polskiego show-biznesu.

Wydawało się, że Michał, przykuwający uwagę oszałamiającym głosem i zwalającymi z nóg kreacjami estradowymi, nie musi uciekać się do takich środków.

Tymczasem udział w „TzG” zdominował na kilka miesięcy jego życie, tuż po tym jak jego kariera wokalna nabrała rozpędu. Można więc powiedzieć, że Michałowi wydawało się, że pędzi dalej, chociaż sam sobie zaciągnął ręczny hamulec. Przebrzmiała i na siłę przeciągana produkcja tanecznego show oglądana jest jedynie przez gospodynie domowe, które nęci blask studyjnych reflektorów i błysk cekinów na kreacjach tancerek.

Ile sezonów może jeszcze trwać dyskusja o wyglądzie Michała – jego włosach, paznokciach, czy przykuwających uwagę kreacjach? Albo jego niepewnej, a fascynującej wielu orientacji seksualnej? Michał, zadeklarowany heteroseksualista, był niejednokrotnie posądzany o bycie gejem.

Podczas prób do finału drugiej edycji „Top Model”, Michał spędzał mnóstwo czasu z uczestniczką programu – Michaliną Manios. Złośliwi twierdzą, że to dla Michała bardzo wygodne wyjście – nie może być w końcu posądzany o homoseksualizm.

Ponoć para nadal powiela swoje spotkania już poza programem. Widziani byli razem na romantycznej kolacji w blasku świeć w jednej z najlepszych restauracji w stolicy.

Sądzisz, że ta dwójka mogłaby stworzyć szczęśliwy związek? Nie uważasz, że ta sytuacja tym bardziej każe wątpić w upodobanie Szpaka do kobiet? Jak oceniasz występ Michała podczas finału „Top Model”?

BF

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

xxx 10 grudnia 2011 15:50
chcieli podrobic ten pokaz Victoria Secret
ewa 10 grudnia 2011 15:50
wystep w finale byl beznadziejny, wyl jak zdarta plyta
Gość 10 grudnia 2011 15:49
przestańcie sie czepiac gejow i lesbijek! Oni sa tacy sami jak my!
Gość 10 grudnia 2011 15:49
o lol xD dwóch MICHAŁÓW!!! ahahaha