Wtorek, 31 lipca 2012, 12:14

Kolejny program poszukujący modelek

prawda
fałsz
Kolejny program poszukujący modelek
Tym razem swojej następczyni będzie szukała Naomi Campbell. Wydawałoby się, że w telewizji jest już zbyt dużo programów, w których poszukiwane są nowe modelki. Niektórzy myślą, że jeszcze jeden nie zaszkodzi. Kolejny show typu "Top Model" będzie miał tytuł "The Face".

Kandydatki będą miały ciężki orzech do zgryzienia, żeby zdobyć tytuł "modelki kompletnej" (taką chce znaleźć Naomi). Po pierwsze będą musiały zmierzyć się z zadaniami typowymi dla tej branży podkręconymi w imię udramatyzowania i telewizyjnej widowiskowości, po drugie prowadząca program jest dość trudną osobą. 42-letnia Campbell słynie z chimerycznego usposobienia, dlatego pewne jest, że spięcia są w repertuarze show.

Naomi wybrała sobie do pomocy przy programie dwie znane i cenione koleżanki z branży - 28-letnią Czeszkę Karolinę Kurkovą oraz 24-letnią Kanadyjkę Coco Rochę. W programie będzie także znany z programu Tyry Banks "America’s Next Top Model" fotograf.

Castingi już trwają, a pierwsza premiera show "The Face" Naomi Campbell zapowiedziana jest wiosną 2013 roku na antenie stacji Oxygen.

Komentarze

nnn 31 lipca 2012 20:34
kkk