Piątek, 16 marca 2012, 15:00

Karolak się ŻENI! Ale nikt nie wie z kim...

prawda
fałsz
Karolak się ŻENI! Ale nikt nie wie z kim...
foto: mwmedia.pl
O tym, że życie kawalerskie może i jest ciekawe, ale na dłuższą metę może się znudzić przekonał się Tomasz Karolak. Aktor, który do tej pory stronił od stałych związków bierze ślub!

- Niedługo będę miał żonę - mówi szczerze w rozmowie z "Super Expressem" Karolak. Kim jest wybranka? Tego na razie nie wiadomo.

Najwyraźniej Karolak, który od jakiegoś czasu obsadzany jest w rolach ustatkowanych tatusiów i głów rodziny, poczuł, że najwyższy czas zadbać o swoje gniazdko rodzinne. Być może pozazdrościł swojemu koledze, Piotrowi Adamczykowi, który, choć tylko kilka lat młodszy, wziął niedawno ślub z piękną Kate Rozz.

Wszystko jednak wskazuje na to, że nie tylko to było przyczyną decyzji o ożenku. Rodzice aktora od kilku lat już namawiają go do tego, aby się ustatkował.

- Masz czterdziestkę na karku, najwyższy czas założyć rodzinę - mówią.

Seniorzy rodu Karolaków najchętniej na ślubnym kobiercu widzieliby Violę Kołakowską matkę córki Tomasza. Wtedy mała Lenka mogłaby nosić nazwisko po sławnym tacie.

Jednak choć para żyje w dobrych stosunkach nic nie wskazuje na to, że to właśnie Viola będzie wybranką Karolaka. Pamiętając o tym, że stara miłość nie rdzewieje, można by przypuszczać, że na ślubnym kobiercu aktor stanie z seksowną Magdą Boczarską, z którą przez 7 lat był w związku i do tej pory wciąż się spotykają.

A może Tomasz Karolak weźmie ślub z nową, tajemniczą partnerką? Kim ona jest? Cóż, przekonamy się zapewne wkrótce.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Barbara 29 sierpnia 2012 10:33
Jak zbyt mocno schudnie będzie źle wygladał.
Gość 17 marca 2012 03:57
Jakby on był ostatnim facetem na tej ziemi to bym go nie chciała, jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz
Gość 16 marca 2012 21:40
A swistak siedzi i zawija w te sreberka:)
polka 16 marca 2012 20:22
zal