Czwartek, 8 marca 2012, 12:01

Aktorka przyłapana! TAŃCZY NA RURZE!!

prawda
fałsz
Aktorka przyłapana! TAŃCZY NA RURZE!!
foto: mwmedia.pl
Ona to dopiero zna sposób na zaleczenie złamanego serca. Weronika Książkiewicz właśnie zakończyła związek z biznesmenem Krystianem Zielińskim, ale nie pogrąża się w depresji.

O tym, że aktorka jest singielką poinformował tygodnik "Na Żywo". Podobno Weronika zdecydowała, że koniec związku będzie nowym początkiem jej życia w pojedynkę i zmieniła fryzurę, styl, ciuchy a także poświęciła nowej pasji!

Aktorka postanowiła zadbać o siebie i swój wygląd, by czuć się lepiej i atrakcyjniej. A że w zdrowym ciele zdrowy duch, Weronika zapisała się na lekcje tańca na rurze! Podobno Weronika do tej pory nie opuściła ani jednych zajęć i robi ogromne postępy.

- Ten taniec wymaga nie lada kondycji i wspaniale kształtuje ciało. Poza tym uczy zmysłowego poruszania się i podnosi pewność siebie - powiedziała instruktorka tańca w rozmowie z tygodnikiem.

A może to tylko dobra mina do złej gry i po rozstaniu aktorka potrzebuje czegoś, co poprawiłoby jej samoocenę? Podobno taniec na rurze bardzo poprawia pewność siebie...

Komentarze