Wtorek, 15 listopada 2011, 12:53

Tak trzeźwieje gwiazda

prawda
fałsz
Tak trzeźwieje gwiazda
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Ilona Felicjańska kilka miesięcy po odwyku postanowiła podzielić się swoją walką z uzależnieniem na łamach tygodnika „Nesweek Polska”. Był to rodzaj publicznej terapii alkoholowej. Jednak gwiazda nie tylko tam chce się rehabilitować.

Felicjańska chyba niezwykle poważnie wzięła swoją publiczną terapię i próbuje pokazać się w jak największej ilości gazet. Najpierw „Newsweek”, teraz pismo z dużo niższej półki „Twoje Imperium".

Jednak tak, jak rozmowa z tygodnikiem opinii była niezwykle osobista i szczera, tak wywiad dla "Twojego Imperium" obfitował w publiczne oskarżenia. Felicjańska postanowiła bowiem za swoje niepowodzenia obwinić otaczających ją ludzi. Zwłaszcza tych znajomych, którzy się od niej odwrócili po tym, jak pijana próbowała uciec z miejsca wypadku.

Gdy miałam kłopoty, wiele osób odwróciło się ode nie, bo nie można już było na mnie zarobić. Ludzie bywają okrutni. Straciłam mnóstwo przyjaciół, którzy okazali się pseudoprzyjaciółmi – żali się gwiazda.

I dodaje, że chciałaby pomagać innym uzależnionym, ale na razie musi skupić się na sobie:

Mnóstwo listów, jakie dostałam od różnych alkoholiczek, podsunęło mi myśl, że powinnam skupić się na pomocy innym uzależnionym. Na razie jednak jest jeszcze na to zbyt wcześnie. Muszę odbudować swoją psychikę.

Miejmy tylko nadzieję, że „odbudowa psychiki” nie będzie się odbywała na łamach coraz to innych pisemek i nie będzie przesycona oskarżeniami wobec innych.

Komentarze