Sobota, 31 grudnia 2011, 16:12

Legendarna Torbicka na Sylwestrze za "marne" 8 tysięcy...

prawda
fałsz
Legendarna Torbicka na Sylwestrze za "marne" 8 tysięcy...
foto: mwmedia
Grażyna Torbicka, prowadząca "Kocham kino" w TVP2, zawsze broniła się przed wszelkiego rodzaju propozycjami poprowadzenia imprez dla szerszej publiczności na świeżym powietrzu. Elitarne gale - jak najbardziej. Natomiast Sylwester w żadnym wypadku.

Tegoroczne przywitanie Nowego Roku jednak ulegnie zmianie, gdyż pani Grażyna przystała ostatecznie na poprowadzenie przy nieciekawej pogodzie koncertu sylwestrowego emitowanego przez Telewizję Polską.

Tak zadecydowały władze telewizji. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Torbicka nie dostanie takiej gaży, jak poprzedni prowadzący sylwestrową imprezę. Za prowadzenie otrzyma jedynie 8 tysięcy złotych. Oczywiście nie jest to mała suma, ale popatrzmy na nią pod kątem zwyczajowej stawki, która waha się w granicach 20-30 tysięcy dla konferansjera. Czyżby wysublimowana Torbicka stała się gwiazdą TVP nieco niższej kategorii?

Do tej pory wychodziła z takich zadań obronną ręką i zasłaniała się tym, ze skoro prowadzi program "Kocham kino", to nie wypada jej zabawiać masowej publiczności -powiedział jeden z pracowników TVP Super Expressowi.

Czyżby dla pani Grażyny skończyły się już przysłowiowe lata tłuste, a nowy 2012 stał się pierwszym z tych chudych?

A.

Komentarze

Gość 4 stycznia 2012 23:33
nIECH zwolni miejsce mlodszym,juz ma za co zyc, a nie drzec na wszystkie fronty
Gość 4 stycznia 2012 23:31
nie 57 ,mniej chyba...Pisalo 51?
Gość 4 stycznia 2012 23:31
Po co poszla za te;marne; 8tys? mogła dac młodszym zarobic,ale nie!!!!!!!!!!!! bo zawsze to juz cos.....
Gość 2 stycznia 2012 06:11
to jest rzeczywisty obraz 57 letniej bezdzietnej przezenterki . Wygląda nawet gorzej . Widziałam ją w klinice neurologi . Też ma problemy z nietrzymaniem moczu .
Gość 1 stycznia 2012 02:41
Odczepcie sie od niej moze,co? Kradnie te pieniadze? Moze z waszej kieszeni je bierze?....Pracuje uczciwie,wiec darujcie sobie zgnusniali malkontenci,bo wam sie nic nie chce pewnie robic nic za zadne pieniadze! Wiec nie obrabiajcie tylkow tym,co uczciwie pracuja!
Gość 31 grudnia 2011 20:32
jaka starucha, o lol