Poniedziałek, 21 stycznia 2013, 15:15

Kochanka RZUCIŁA GO DLA KOBIETY!

prawda
fałsz
Kochanka RZUCIŁA GO DLA KOBIETY!
foto: thesuperficial.com
Można by powiedzieć, że to karma. Wieloletni związek Johnnego Deppa i Vanessy Paradis rozpadł się z powodu zdrad aktora, który związał się z młodszą kochanką. Teraz biseksualna Amber Heard PORZUCIŁA GO DLA INNEJ KOBIETY!

Między aktorem, a młodziutką Amber ponoć wszystko układało się idealnie. Depp nazwał nawet jej imieniem luksusową wyspę, którą niedawno kupił. Jak się jednak okazuje miłość w show biznesie rządzi się własnymi prawami.

Młodsza o 23 lata Amber zostawiła 49-letniego gwiazdora dla... francuskiej modelki Marie de Villepin. Podobno głównym powodem był fakt, że Depp "zbyt mocno się starał".

- Johnny był w niej zakochany po uszy. Kiedy jednak Amber była pewna jego uczuć, zaczęła być coraz bardziej obojętna na wszystkie starania i dowody miłości. Mówili o ślubie i dzieciach, ale ona miała już dość humorów i zmiennych nastrojów Johnny'ego - pisze The Sun.

Źródło tabloidu dodaje, że Heard chwilę po zerwaniu z Deppem, spakowała się i poleciała do Francji, na spotkanie ze swoją ukochaną.

Komentarze