Czwartek, 6 grudnia 2012, 16:26

William i Kate będą MIELI BLIŹNIAKI!?

prawda
fałsz
William i Kate będą MIELI BLIŹNIAKI!?
foto: hype.my
Całkiem niedawno cały świat dowiedział się o tym, że książę William i księżna Kate spodziewają się pierwszego potomka. Znajomi pary twierdzą, że TO BĘDĄ BLIŹNIAKI!

Przyszła królowa wciąż jest w szpitalu i dostaje kroplówki z powodu intensywnych wymiotów, które często dotykają kobiety w pierwszym trymestrze ciąży. Mimo ciężkiego stanu przyszła para królewska bardzo cieszy się z potomka.

- Płakali ze szczęścia, kiedy dowiedzieli się, że jest w ciąży. Catherine sukcesywnie zyskiwała na wadze, od kilku miesięcy nie piła alkoholu, przygotowywali się do tego przez całe lato. Zdecydowali, że spróbują pod koniec podróży na Daleki Wschód i właśnie wtedy to się stało - mówi Jessica Hay, przedstawiana w brukowcach jako "przyjaciółka Kate"

- Zmiany w wyglądzie Kate są już widoczne. Jej twarz jest pełniejsza, a ona sama promienieje - dodaje źródło pisma Life&Style .

Tabloid pisze, że Kate jest w siódmym lub ósmym tygodniu, a data porodu przewidziana jest na czerwiec 2013. Dowiadujemy się także, że "wiele wskazuje na to, że to będą bliźniaki". Szkoda tylko, że nikt nie wspomina o tym, co dokładnie wskazuje na bliźniaczą ciążę...

O tym, czy przyszłe koronowane głowy będą mieli "podwójne szczęście" dowiemy się pewnie już niebawem.

Komentarze

Gość 15 grudnia 2012 19:03
ooo