Poniedziałek, 5 listopada 2012, 14:10

Zdradzała go na PLANIE ICH WSPÓLNEGO PROGRAMU!?

prawda
fałsz
Zdradzała go na PLANIE ICH WSPÓLNEGO PROGRAMU!?
foto: mwmedia.pl
Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło wydawali się idealnym małżeństwem. Wspólnie wychowywali dwie córki, prowadzili kącik kulinarny w telewizji śniadaniowej, wszędzie pojawiali się we dwoje. Niestety ROMANS AKTORKI ZAKOŃCZYŁ ICH MAŁŻEŃSTWO.

Po 9 latach związku Monika postanowiła odejść od męża. Początkowo tłumaczyła, że ich miłość po prostu się wypaliła. Potem okazało się, że aktorka MA ROMANS Z KAMERZYSTĄ Z PLANU programu, gdzie występowała razem z mężem.

Kiedy prawda wyszła na jaw, Monika spakowała się i wyprowadziła. Mimo że od rozstania małżonków minęło już kilka miesięcy, Monika nie kwapi się by złożyć w sądzie pozew rozwodowy. Prawdopodobnie zakochana aktorka jest tak pochłonięta swoim nowym facetem, że nie ma czasu na układanie spraw z Maćkiem, który formalnie nadal jest jej mężem.

On sam twierdzi, że nic go już z żoną nie łączy, oprócz dwóch córek. Szaciłło zrezygnował również z prowadzenia kącika kulinarnego razem z Moniką. Powiedział, że JEST TO DLA NIEGO ZBYT TRUDNE. Biorąc pod uwagę fakt, że za kamerą stoi KOCHANEK JEGO ŻONY, nikt się chyba nie dziwi tej decyzji.

Co więcej Mrozowska prawdopodobnie JUŻ ZARĘCZYŁA SIĘ ZE SWOIM KOCHANKIEM! Na placu aktorki pojawił się bowiem piękny pierścionek z brylantem.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze