Piątek, 9 marca 2012, 12:13

WPADKI gwiazd! ZERO stylu i klasy!

prawda
fałsz
WPADKI gwiazd! ZERO stylu i klasy!
foto: mwmedia.pl
Na premierze Marni dla H&M pojawiło się mnóstwo gwiazd, które ubierają się w sklepach sieciowych. Przede wszystkim chciały pokazać, że mają klasę, gust i styl. Niestety, chyba nie wyszło im tak, jak planowały.

Stylizacje, które wybrały gwiazdy na premierę Marni dla H&M nie wyglądały zachwycająco. Oglądając te "kreacje" przyszło nam na myśl tylko jedno - dziewczyny musiały mieć wszystkie inne ciuchy w praniu. Bo tego, co miały na sobie nie można nazwać ani gustownym ani eleganckim ani nawet szokującym!

Dresy, buty z odkrytymi noskami, futrzane kołnierze i spodnie alladynki mogą stworzyć ciekawe stylizacje, ale tylko w połączeniu z odpowiednimi dodatkami. Zobaczcie, jak ubrały się polskie celebrytki.

Marta Wierzbicka
Być można myślała, że Marni projektuje dla H&M kolekcję sportową albo po prostu wracała z siłowni. Dresowa bluza, luźny podkoszulek, rurki i buty "jazzówki" nie są dobrym połączeniem.

foto: mwmedia.pl


Klaudia Helejcio
Chyba nie wie jaką porę roku jeszcze mamy. Celebrytka założyła ciepłą, skórzaną kurtkę z futrzanym kołnierzem i.... buty z odkrytymi noskami.

foto: mwmedia.pl


Agnieszka Dygant
Aktorka chyba chciała pokazać się w niezobowiązującym ale eleganckim zestawie. Niestety, nie wyszło. Szare, luźne spodnie, zwężane ku dołowi i buty nie komponowały się ze sobą. Nie pomogła nawet bluzka w stylu Marni.

foto: mwmedia.pl


Dorota Wróblewska
Beret, alladynki, skórzana kurtka, pomarańczowe pilotki. Nie wyszło to chyba tak, jak życzyła sobie gwiazda. A buty na obcasie pasują tutaj, jak wół do karety.

foto: mwmedia.pl


Natalia i Paulina Przybysz
Dziewczyny postawiły na luźne swetry i kombinezony, jednak z powodu stanu błogosławionego, w którym obie się znajdują można im to wybaczyć.

foto: mwmedia.pl


Polskie gwiazdy mają słabość do dobrych marek za przystępną cenę. Niestety, nie wszystkie potrafią skomponować zestaw, w którym będą wyglądały przyzwoicie. Premiera Marni dla H&M była świetną okazją do kupienia modnych rzeczy i...pokazania się. Niektórym nie wyszło to na dobre...

Komentarze

Gość 12 marca 2012 18:04
takie wielkie "gwiazdy" ze znam tylko agnieszke dygant
Gość 11 marca 2012 14:12
Marta wygląda dobrze...