Wtorek, 3 stycznia 2012, 11:09

Ola Radwańska została matką!

prawda
fałsz
Ola Radwańska została matką!
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Ola Radwańska, grająca w uwielbianym przez widzówPrzepisie na życie”, urodziła dziecko. Ola gra w serialu Mańkę – nastoletnią córkę głównej bohaterki (Magdalena Kumorek).

W ostatnich odcinkach drugiej serii serialu wyraźnie widać było jej powiększający się brzuszek. Mania zmieniała ubrania na coraz bardziej luźne. Ujęcia były tak planowane, aby filmować „górną połowę Radwańskiej”. Jednak na ujęciach całości sylwetki wyraźnie widać jej zaokrąglający się brzuszek.

Nic dziwnego, że producenci serialu chcieli ukryć fakt ciąży aktorki. Wprawdzie aktorka ma 21 lat, ale z młodzieńczym wyglądem mogła z powodzeniem zagrać Manię – nastolatkę. Temat współżycia seksualnego był w serialu szeroko omawiany i starano się przekazywać dobre wzorce przyjacielskich stosunków matki z córką, które rozmawiają o seksie.

Sezon drugi „Przepisu na życie” skończył się i mniej spostrzegawczy widzowie nie zorientowali się, że Ola jest w ciąży. Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj aktorka jest już po szczęśliwym rozwiązaniu i dziecko urodziło się zdrowe.

Gratulujemy!

BF/kru

Komentarze

Gość 3 stycznia 2012 13:24
Gratulacje!
Gość 3 stycznia 2012 12:03
Gratulujemy Oli, nie spodziewałabym się, ale super.