Piątek, 30 grudnia 2011, 21:29

Ola Szwed i Olek z Afromental - PIĘKNA I BESTIA?

prawda
fałsz
Ola Szwed i Olek z Afromental - PIĘKNA I BESTIA?
Ola Szwed wyrasta na bardzo piękną kobietę. Jak wiadomo ilość schematów, według których mogą tworzyć się związki, jest ograniczona. Ola wybrała schemat „pięknej i bestii”.

Chłopakiem gwiazdy jest Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental. Spokojnie można uznać, że gitarzysta nie jest najbardziej atrakcyjnym członkiem tej grupy.

Para na początku została przyłapana przez paparazzich na randce. Teraz już pojawiają się oficjalnie razem na wielkich galach.

Ola ostatnio naprawdę rozkwita. Szerszej publiczności zaprezentowała się, jako mała dziewczynka z warkoczykami w serialu „Rodzina zastępcza”. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba, która teraz bryluje w towarzystwie i wystąpiła w rozbieranej sesji dla „Playboya”.

Jeśli chodzi o Aleksandra, to trzeba przyznać, że uwielbienie fanek dla członków Afromental nie rozkłada się sprawiedliwie. Uwagę zwracają zawsze Łozo i Tomson – frontmani grupy. Najwyraźniej jednak Milwiw został dostrzeżony przez piękną aktorkę.

Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia!foto: Playboy


BF

Komentarze

Gość 31 grudnia 2011 14:14
jak ona jest piękna to ja jestem ksiądz
hahahhahahhah:P
Gość 31 grudnia 2011 13:40
Pojecie piekna,to rzecz WZGLEDNA ale na Boga istnieja jakies kanony PIEKNA i Pani Ola NIESTETY NIE MIESCI SIE W NICH!!!!!......Nikt z piszacych chyba NIGDY PIEKNEJ KOBIETY NIE WIDZIAL!!!....ZALOSNE......
Gość 31 grudnia 2011 12:17
raczej brzydki(on) i bestia(ona)!!!!!
Gość 31 grudnia 2011 08:27
Bestia to oczywiście ta małpa....
Gość 30 grudnia 2011 23:55
no chyba piękny i bestia