Wtorek, 15 listopada 2011, 13:02

Ewa Farna za gruba?

prawda
fałsz
Ewa Farna za gruba?
foto: mwmedia.pl
Odkąd Ewa Farna przybrała na wadze jest krytykowana nie tylko przez fanów, ale również przez trenerów gwiazd! Mistrzowie zdrowego odżywiania i utrzymania dobrej kondycji grzmią: jak można się doprowadzić do takiego stanu!?

Z kolei samej zainteresowanej nie przeszkadzają dodatkowe kilogramy. I naszym zdaniem - bardzo słusznie! Farna oznajmiła to wszystkim i zażądała, żeby odczepiono się od jej wyglądu i tuszy. Powoli polski show biznes zaczął się przyzwyczajać do nowego wizerunku artystki, jednak jak widać nie był gotowy na wszystko. Wszystko przez chore dążenie do anorektycznej sylwetki...

Ewa Farna w minioną sobotę zaśpiewała w odcinku na żywo "The voice of Poland". Spektakularny głos artystki zdołał odwrócić uwagę widzów od drobnego zawahania wagi. Farna ubrała się w kusą, szarą sukienkę z długim rękawem, która podkreślała jej seksowniejsze ciało.

Złośliwcy twierdzą, że gwiazda ma problem z cellulitem. Wydaje nam się, że młodej wokalistce jeszcze baaardzo daleko do skórki pomarańczowej, bo Ewa wciąż zachwyca kształtną sylwetką.

Jak myślicie, czy Ewa Farna korzystnie wygląda w dodatkowych kilogramach, czy lepiej, żeby troszkę poćwiczyła i wróciła do dawnej wagi? Nam każda Ewa przypadnie do gustu, byle by nadal tak świetnie śpiewała!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


w/a

Komentarze

Gość 16 listopada 2011 08:10
ludzie leczcie sie na nogi bo na glowe za pozno! Ewcia wyglada super!
Gość 15 listopada 2011 18:55
Jestem jej ogromną fanką, i uważam, że skoro jest to nie przeszkadza, to nie powinno sie jej krytykować.
Gość 15 listopada 2011 15:29
'Z kolei samej zainteresowanej nie przeszkadzają dodatkowe kilogramy. ' To powinno wam wystarczyć! ;)